يسقط يسقط حكم العسكر

January 6, 2009

ההודעה של הערבים עם ישראל

קריאה מ200 מיליונים אזרחים ערבים ל5 מיליונים ישראלים פחדנים :

לרגל הטבחים שאתם עושים כרגע בעזה..רצינו להבהיר לכם כמה עובדות שאתם,לשווא, מנסים להעלים עין מהן:
אתם שׂונאים אותנו כי אתם פאשיסטים,שׂונאים את הערבים ושאר הדתות.ואילו אנחנו,עד עכשיו מוכיחים על הסובלנות שלנו ,כשמפרידים בין היהודי,שמכבדים את אמונתנו,לבין הציוני שמגיבים על התוקפנות שלו בקשיחות וסבלנות לא תבינו אותן כעת,אלא אחרי שנים ארוכות כש האימפריאליזם העולמי יפסיק לתמוך בכם,ותישארו כמו זונה ברחוב..אז נזכיר לכם שהייתם סתם כרועה זונות שפל לאימפריאליזם העולמי שנתנסה בייסורים נוראים מהבחינה הפוליטית,הכלכלית והמוסרית באותו זמן.
אתם מוקפים,לא רק על ידינו,אלא גם ,בעיקרון,ע''י הרבה מבני עמכם..והנה עמדה זו באה לידי ביטוי בפאריס, דרך ההפגנות שיצאו נגדכם שהשתתפו בהן,גם ערבים וגם יהודים.
אתם הולכים לפי אידיאולוגיה ירודה שהסוף שלה הוא במזבלת ההיסטוריה ליד הנאציזם,הפאשיזם והאפרטהייד שהיה בצפון אפריקה.
זה דבר,שלא תבינו עד כמה אנו בוטחים בו,אלא אחרי שנים ,כשהאנושות תקיא אתכם אחרי שהשחתתם אותה.
פושעים אתם..סבלנו לא פעם מהכיבושים באזור זה ,וניצחנו אויבים יותר חזקים וקשוחים מכם..
אבל אתם פושעים,לכן המוסרות שלכם הולכת ונמסה ,וזה ייתן לנו לנצח אתכם בהדרגה..ובעתיד הקרוב תדעו שזה אכן יקרה.
פחדנים אתם,מתגוננים בטנקי המרכבה,שחיזבאללה הצליח לעשות מהם צחוק ב2006 .
אתם מפגינים שרירים מול הילדים והבלתי מזוינים,ומפחדים להיתקל בגברים שלנו ולא משנה מאיזו מדינה ערבית... אתם כבר ניסיתם את היהירות אחרי שיכרון הניצחון בר המזל ב1967 ,עד שב1973,פרצו לכם חיילים ,שהם אנשים פשוטים במצריים וסוריה, והפכו את יום כיפור לאזכרה ..וכי אתם פחדנים,מייד התגוננתם בארה''ב,כרגיל.
ב1982 הצפתם את לבנון כדי לחסל את תנועת המוקאומה(ההתנגדות) הפלסטינית והלבנונית.אבל הלוחמים הגדולים השפילו את צה''ל שלכם הפחדן והמפוקפק...
וכרגיל,קראתם לארה''ב במטרה למצוא פיתרון פוליטי למשבר,וככה המוקאומה(ההתנגדות) הפלסטינית עזבה את לבנון..אבל...האם עזיבתה אומרת ששבקה חיים?
לעולם לא,אפילו צמחו עוד הרבה מוקאומות ,בניכר,בשטחים ותנועה עקשנית אחת בלבנון.. ולמרות חתימתכם על הסכם שלום וקיום נורמליזציה עם מצריים-ואח''כ עם עוד מדינות ערב- אבל כל העם הערבי המשיך לסרב ,להשפיל ולהקיף אתכם,עד שחיזבאללה הצליח-בכוח-לגרש אתכם מלבנון בתחילת האלף החדש.
וב2006,עוד פעם התגוללתם בעפר.
ללא ספק אתם מנוצחים,אפילו אם השמדתם את חמאס-ותראו שזה לא יקרה- אתם מנוצחים אפילו אם השמדתם את חיזבאללה-ותראו שגם זה לא יקרה,אתם מנוצחים אפילו אם הרסתם את כל הצבאות שלנו..מנוצחים מנוצחים מנוצחים .
אנו –הערבים-גוף אנושי עם הרמוניה ,חיינו ביחד מזה אלפי שנים ואף כיבוש,גם אם נמשך הרבה זמן,לא הצליח להחליש אותנו.
אנו שיכים לתרבויות של שלום ,לאורך מאות שנים קיבלנו את היהודים וחיינו ביחד,באותו זמן שאירופה רדפה אותם בצורה נוראית,ואפילו אחרי כל שנות השנאה ,מצליחים לשכנע יהודים ששׂונאים את הציונות לחזק אותנו במשברים שלנו.
ההפגנות אפשר למצוא גם בלונדון,פאריס ובארה''ב ,שהעם שלה לעולם לא תקף אתכם כמו עכשיו.
העם האמריקאי כבר התחיל להבין איך הצמרת שלו שיקרה לו לגבי כמה עניינים..ותהיו בטוחים שכשהעם האמריקאי יבין עד כמה שיקרתם לו ,הם ישליכו עליכם את הנעליים כפי שהושלכו על בוש וכל העולם בירך את ההשלכה ,אפילו היה שמח.
אוי ציונים,עכשיו הגיעה עונת הקציר,ובמו ידכם אתם הורסים את מדינת הכניעה והזיוף שהקמתם על גופות החפים מפשע שלא התחילו באלימות אלא כתגובה לאלימות והכיבוש שלכם.
כולנו מחכים לכם..אחרי עזה ..אחרי שבעה.. אחרי הגולן

מחכים לכם בעתיד הקרוב מאוד

0 comment: